wtorek, 16 marca 2021

The Little Aviator - Belle&Boo

Mały lotnik z serii Belle&Boo zagościł na tamborku dzięki uprzejmości Chagi. Haft jest prezentem dla mojego synka na siódme urodziny... 

W zeszłym roku miało się spełnić jego wielkie marzenie lotu samolotem, bilety mieliśmy już kupione i cały cudowny wyjazd do Szkocji zaplanowany na maj. Ale pandemia wszystko zmieniła. Tydzień przed urodzinami Antosia została wprowadzona narodowa kwarantanna, a nasz lot odwołany. Świętowaliśmy tylko we czwórkę. Miałam nadzieję, że ten rok będzie inny, że wszystko wróci do normy, ale na razie niewiele się zmienia na lepsze. Na szczęście przed nami wspaniałe weekendowe rodzinne spotkanie :) będzie tort, balony i radość w oczach dzieci, bo urodziny to zawsze magiczny czas!

Praca z ze wzorem to była czysta przyjemność :D kolory świetnie ze sobą współgrają, a kontury nadają niezwykłej malowniczości.

Od dawna marzyłam o jakimś fajnym chłopięcym wzorze z tej serii. Mamy już pirata 'Ahoy there' którego haftowałam 5 lat temu (klik). Wiedziałam, że to może ostatni moment aby wyhaftować coś dla Antosia, póki jeszcze sprawiają mu radość moje prace. Wzór Chagi 'The Little Aviator' był idealny! Na szczęście zdążyłam i praca jest gotowa na czas :)

Uwielbiam ten obrazek!
Trzymajcie się zdrowo i do następnego haftu,

brodziszek

4 komentarze: