środa, 27 marca 2019

wiosennie i urodzinowo...


Od dokładnie pięciu lat Pierwszy Dzień Wiosny jest dla mnie bardzo wyjątkowy! to właśnie wówczas przyszedł na świat nasz synek :)A ponieważ jak sam twierdzi jest już bardzo duży to postanowiłam, podobnie jak kilka lat temu na urodziny córci (klik), przygotować dla niego haftowaną kartkę w której znajdą się życzenia od wszystkich zaproszonych gości.


Chłopiec w kowbojkach pochodzi z uroczej dziecięcej parady "Friendship Parade" z serii Belle&Boo, opracowanej przez Chagę z bloga Pasje Odnalezione, którą miałam okazję haftować w całości w ramach organizowanego przez nią MiniSALu (klik)


Zasuszony bukiecik zrobiła Ewcia gdy miała 3 lata - podczas jednego z naszych pierwszych rodzinnych biwaków, Antoś miał wtedy niecałe 1,5 roku. Nocowaliśmy nad Bugiem a dzieci zbierały kocanki i robiły z nich bukiety, które córcia misternie obwijała listkami i cierpliwie zawiązywała źdźbłem trawy... było wtedy piękne, ciepłe lato...Chciałabym żeby ta kartka przypominała Antosiowi nie tylko moc dobrych życzeń, które w tym szczególnym dniu usłyszał, ale też przywołała kiedyś garść pięknych wspomnień z dzieciństwa :)

do następnego haftu,
brodziszek

PS. Do tworzenia kartki wykorzystałam papiery z kolekcji Belle&Boo.

8 komentarzy:

 1. Prześliczna kartka i wszystkiego dobrego dla synka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna kartka dla młodego Dżentelmena :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Asiu, kartka jak zawsze w Twoim wykonaniu śliczna, ale jeszcze bardziej urzekłam mnie historia suszonego bukieciku. To piękne, gdy ma się możliwość wrócić myślami do mile spędzonych chwil sprzed lat :) Pozdrawiam serdecznie :* Gosia

  OdpowiedzUsuń
 4. I tak się stanie niezawodnie! Wszystkiego najpiękniejszego dla Antosia. Przygotowałaś piękną, bezcenną pamiątkę, która zostanie już z Nim na zawsze :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna jest ta kartka. Ona i zdjęcia na pewno kiedyś spowodują szybsze bicie serca u synka (gdy już będzie w wieku, gdy wzruszanie się nie będzie wstydliwe).

  OdpowiedzUsuń
 6. Asiu, sto lat dla Antosia. Piękna jest ta kartka dla niego, a bukiecik Ewci wspaniale się w nią wkomponował.
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna! ooszczędna w formie i bardzo elegancka. Tak się cieszę, że wróciłaś :)

  OdpowiedzUsuń